Szatmárnémeti

100. születésnapján köszöntötte a polgármester

2022.01.01 - 12:23
2022. január elsején 100-ik születésnapját ünnepli a szatmárnémeti Hiripi Terézia.

Ennek apropóján Kereskényi Gábor polgármester az óév utolsó napján meglátogatta a centenáriumi kort megélt hölgyet, boldog születésnapot és további, a családja körében eltöltendő szép éveket kívánva neki, majd egy emlékplakettel, egy csokor virággal és személyes ajándékkal is meglepte. Isten éltesse!

 

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Tíz év, tíz nagyberuházás

Polgármesteri karrierértékelőt tartott saját maga által, saját maga számára a 10 éve várost vezető Kereskényi Gábor.
Szatmárnémeti

Legyen tétel Szatmárnémeti az EU-s költségvetésben!

Kereskényi Gábor polgármester és az RMDSZ szatmári parlamenti csoportjának egy része Strasbourgban lobbizik, hogy az EU-s források el ne apadjanak.
Szatmárnémeti

A városnak szentelt hétvége zajlik — VIDEÓ

Vasárnap késő estig Szatmárnémetiről szól a hétvége a megyeszékhelyen, ahová mindenkit elvárnak közelről s távolról.