Szatmárnémeti

Vérre van szüksége egy édesapának

2021.08.13 - 10:28

Az apuka jelenleg a Szatmár Megyei Sürgősségi Kórház intenzív terápiás osztályán fekszik, egy komoly műtétet követően rengeteg vért vesztett, állapota súlyos. Kezeléséhez sürgősen A2-es típusú vérre lenne szüksége, de adhat vért bárki, aki megjegyzi a vérközpontban, hogy Nagy Mihály részére lesz.

Azok, akik segíteni szeretnének, Szatmárnémetiben, a Ravensburg utca 4. szám alatt található vérközpontban adhatnak vért hétfőtől péntekig 7.30 és 11 óra között. Mindenképpen mondják el, hogy a véradományt "Nagy Mihai" részére szeretnék felajánlani. B.K.
 

Ajánljuk még a témában:

Szatmár megye

Egy csepp emberség - közeleg a véradás világnapja

Ismerik azt a mondást, hogy „csak egy csepp vagy az óceánban”? Idén június 14-én, a véradók világnapja alkalmából itt az ideje, hogy ezt a kishitű gondolatot örökre elfelejtsük! – üzeni a vérközpont.
Szatmárnémeti

Vérre lenne szükség, várja az önkénteseket a vérközpont

Felhívást intézett a lakossághoz a szatmárnémeti vérközpont: nagy szükség lenne 0 Rh-negatív, A és B RH-negatív vércsoportú önkéntesekre!
Szatmárnémeti

Elégséges véradó volt tavaly – egyre több a fiatal

Jobb felszereltség a szatmárnémeti vérközpontban.