Szatmárnémeti

Vérre van szüksége

2021.07.28 - 16:44
Sürgősen vérre van szüksége Balla Ioan szatmárnémeti lakosnak. Lánya, Vanessa az emberek jóindulatában bízva kér segítséget a közösségi oldalán közzétett bejegyzésben.

„Édesapámat jelenleg a Szatmár Megyei Sürgősségi Kórházban kezelik, azonban a kezelés azon szakaszához érkeztünk, amikor segítségre van szükségünk.

Felépüléséhez sürgősen A2, Rh-negatív vérre van szüksége. Azok, akik segíteni szeretnének, Szatmárnémetiben, a Ravensburg utca 4. szám alatt található vérközpontban adhatnak vért hétfőtől péntekig 7.30 és 11 óra között. Mindenképpen mondják el, hogy a véradományt Balla Ioan részére szeretnék felajánlani” — áll az aggódó lány bejegyzésében. K.A.

Ajánljuk még a témában:

Szatmár megye

Egy csepp emberség - közeleg a véradás világnapja

Ismerik azt a mondást, hogy „csak egy csepp vagy az óceánban”? Idén június 14-én, a véradók világnapja alkalmából itt az ideje, hogy ezt a kishitű gondolatot örökre elfelejtsük! – üzeni a vérközpont.
Szatmárnémeti

Elégséges véradó volt tavaly – egyre több a fiatal

Jobb felszereltség a szatmárnémeti vérközpontban.
Szatmár megye

A mentősök a véradással is példát mutatnak

Ma nem sürgősségi bevetés során, hanem a transzfúziós központban, önkéntes véradással bizonyították elhivatottságukat a Szatmár megyei mentősök.