Szatmárnémeti

Várják az önkénteseket

Várják az önkéntesek jelentkezését a Tour de Túr szervezői / Fotó: Facebook/Tour de Tur
2021.04.27 - 13:30

„Akik képesek tenni egy jó cél érdekében, azok tenni fognak. Akik még ennél is többet szeretnének, azokból önkéntesek lesznek” — fogalmaznak önkéntestoborzójukban a Tour de Túr szervezői, akiknek az idei évben is szükségük van azokra az emberekre, akik lelki indíttatásból időt és energiát nem sajnálva járulnak hozzá az esemény szakszerű és igényes megvalósításához. A szervezők meggyőződése, hogy az önkéntesek által válhat ez a verseny igazán családias hangulatú eseménnyé, úgy, hogy emellett egy különleges közösség tagjaivá válhatnak. Ezért arra kérnek mindenkit, aki nem versenyzőként szeretne részt venni a Tour de Túron, hogy töltse ki az önkénteseknek szánt kérdőívet, amit a https://cutt.ly/Zv22NXy oldalon találnak.

K.A.

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Esőcseppek, konfettiözön és rengeteg nevetés — KÉPGALÉRIA

Még a gyermeknaphoz nem méltóan barátságtalan időjárás sem tudta elrontani az ünnepeltek jókedvét és vidámságát.
Vidék

A jubileumi Tour de Túr pályabejárása lesz hétvégén

A természetjáró terepverseny egyik legfontosabb előkészülete zajlik ezen a hétvégén. Futás és kerekezés a szatmári Natura2000 övezetben.
Belföld

Akik már a XIX. században a természetet járták – KÉPGALÉRIA

135 éves az Erdélyi Kárpát Egyesület — az első erdélyi magyar turistaegyesület —, ennek apropóján EKE-napi ünnepség és Orosz Endre közösségi ház avatása volt a Kolozs megyei Várfalván.