Szatmárnémeti

Újabb 200 munkahelyet létesített az Electrolux

2021.02.26 - 06:09

Kereskényi Gábor polgármester és Maskulik Csaba városmenedzser Szentpéteri Ferenc vezérigazgató meghívására tekintette meg a beruházást, amelyről a polgármester kifejtette, hogy örül neki, és továbbra is minden segítséget megad a vállalatnak, hiszen az a szatmárnémeti gazdaság egyik alappillére.
„Nem egy könnyű időszak van mögöttünk, éppen ezért rendkívül örülnünk kell egy ilyen horderejű beruházásnak” — mondta a városvezető.
A nemzetközi piacon is egyik legismertebb gyártó a koronavírus-járvány ellenére is növelte a gazdasági teljesítményét 2020-ban, és ugyanezt tervezi az idei évben is.

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Drágább szemétszállítás júliustól

Elfogadta a tanács a Florisal szatmárnémeti áremelési előterjesztését, magasabb szemétdíjat fizetnek a város lakói júliustól.
Szatmár megye

Szabad állások a megyében

205 betöltésre váró álláshelyet kínál a Szatmár Megyei Munkaerő-foglalkoztatási Ügynökség.
Külföld

195 álláslehetőség külföldön

Az EURES Románia hálózatán keresztül 195 állásra keresnek munkavállalót, nyolc nyugat-európai országban, csontozó hentestől buszsofőrön át traktoristáig.