Szatmárnémeti

Szombaton ismét gyűjtés

2021.11.26 - 14:22

A szatmáriak legközelebb november 27-én, szombaton a következő gyűjtési pontokon adhatják le a használhatatlanná vált háztartási elektronikai eszközöket, hordozható és ipari (nem autóipari) akkumulátorokat vagy éppen világítótesteket: a 14 Mai lakónegyed környékén a Vasile Lucaciu Általános Iskolában, a Tisztviselőtelepen a Rákóczi Ferenc Általános Iskolában, a 14-es lakótelepen pedig a Mircea Eliade Általános Iskolában.
Azok, akik nagy méretű elektronikai hulladéktól szeretnének megszabadulni, kérhetik annak elszállítását a 0745.085.376-os telefonszámon. További információk a www.e-deseu.ro honlapon.

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Drágább szemétszállítás júliustól

Elfogadta a tanács a Florisal szatmárnémeti áremelési előterjesztését, magasabb szemétdíjat fizetnek a város lakói júliustól.
Szatmárnémeti

Így látjuk Szatmárt: jobb a levegő, de nehézkes a forgalom

Hogyan látják a szatmáriak saját városukat? Meglepő adatok derültek ki egy országos felmérésből.
Szatmárnémeti

Több mint négyszáz fát ültettek ki idén

Szatmárnémeti közterület-stratégia: minden aszfaltozás után zöldövezet-kialakítás és faültetés következik.