Szatmárnémeti

Összeverekedtek egy szatmárnémeti benzinkútnál

2021.07.18 - 15:30

 Az ütésekkel, rúgásokkal fűszerezett '”számlarendezés” a töltőállomás  üzletében kezdődött, jelentős anyagi kárt okozva, majd a friss levegőn folytatódott. A benzinkút dolgozóinak riasztása nyomán a helyszínre a rendőrség (közrendészet, közlekedésrendészet, kommandósok) nem kevesebb mint nyolc egysége érkezett, teljesen lezárva a környéket — s nem csak lecsillapítani sikerült az indulatokat, de közrendbontásért meg is bírságolták őket, s természetesen az okozott kárt is meg kell téríteniük.

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Drágább szemétszállítás júliustól

Elfogadta a tanács a Florisal szatmárnémeti áremelési előterjesztését, magasabb szemétdíjat fizetnek a város lakói júliustól.
Szatmárnémeti

Így látjuk Szatmárt: jobb a levegő, de nehézkes a forgalom

Hogyan látják a szatmáriak saját városukat? Meglepő adatok derültek ki egy országos felmérésből.
Szatmárnémeti

Több mint négyszáz fát ültettek ki idén

Szatmárnémeti közterület-stratégia: minden aszfaltozás után zöldövezet-kialakítás és faültetés következik.