Szatmárnémeti

Összeakadtak a kamionok a megyeközpontban

2021.06.29 - 09:17

A külső sávon állt a kamion, mert elengedett egy gyalogost a zebrán, a hídról a másik sávon érkező betonkeverő sofőrje sietett, elsurrant volna mellette a belső sávon, de rossz ívben kanyarodott, nem fért be nagy társa mellé. A betonkeverő autó jobb hátsó sárhányója beleakadt a kamion bal hátsó részébe és úgy maradtak. A két sofőr pár percig azon volt, hogy a mixerkocsit valahogy kiszabadítsa a kamion hátsó feléből, mert ha nem tépik fel a felgyűrődött bádogot a kamion csak úgy tudott volna elmenni a másik autó mellől, ha azt maga után húzza és teljesen keresztbe fordítja az úton.
Miután sikerült kibontani a betonkeverő sárhányóját a kamionból, előrébb hajtottak és egymás mögött álltak meg, hogy adatokat cseréljenek a biztosítás érvényesítése érdekében, de egy sávot még így is elfoglaltak.
Egy arra járó városi rendőr oldotta meg a problémát: megkérte a két autó sofőrjét, hogy a közeli Petrom tágas parkolójában folytassák az egyezkedést, a baleset helyszínét nyugodtan elhagyhatják, mivel a baleset során sem személyi sérülés, sem tetemes anyagi kár nem keletkezett.
Kilenc órára visszaállt a forgalmi rend a Károlyi útnak ezen a szakaszán.

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Drágább szemétszállítás júliustól

Elfogadta a tanács a Florisal szatmárnémeti áremelési előterjesztését, magasabb szemétdíjat fizetnek a város lakói júliustól.
Szatmárnémeti

Négynapos városnapi útlezárás

A Transilvania sugárutat zárják le az autós forgalom elől a városünnepi hétvégén.
Szatmárnémeti

Így látjuk Szatmárt: jobb a levegő, de nehézkes a forgalom

Hogyan látják a szatmáriak saját városukat? Meglepő adatok derültek ki egy országos felmérésből.