Szatmárnémeti

Önkormányzati és a civil összefogás

Fotó: Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal
2021.07.22 - 07:56
A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal, az Apaserv Rt. és a Nagyberek Lakóközösségi Társulás együttműködésének köszönhetően, saját források felhasználásával elkészült a környék ivóvíz- és csatornahálózatának kiépítéséhez szükséges megvalósíthatósági tanulmány, amelyet szerdán adtak át a társulás képviselői az önkormányzat és a vízszolgáltató vezetőinek.

Kereskényi Gábor polgármester szerint ez az összefogás a bizonyítéka annak, hogy amennyiben a városvezetés és a civil társadalom együttműködik, akkor sokkal hatékonyabban lehet fejleszteni a várost.

„A mai esemény egy ékes bizonyítéka annak, hogy ahol a civil szféra aktívan kiveszi a részét a közösségi fejlesztésből, ott rendkívüli dolgokat lehet megvalósítani. Köszönöm az egyesületnek a pozitív hozzáállást, remélem, mások is követik majd a példáját, és együtt tesszük szebbé és élhetőbbé a városunkat” — mondta a városvezető. SZFÚ

 

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Párakapuk és csobogók: működnek a kánikula-enyhítők

Helyükre kerültek Szatmárnémetiben a párakapuk, megkapták a revíziót az ivókutak, működik már mind.
Szatmárnémeti

Pirosberek: négy földes utca kap aszfaltréteget

A pirosberki négy utca csak egy hányada a városvezetés által az ebben a negyedben tervezett fejlesztéseknek.
Szatmárnémeti

Észszerű vízfogyasztást! Kiemelt cél a fiatalok szemléletformálása - KÉPGALÉRIA

A víz világnapja: kiindulópont az Apaserv Rt. és az oktatási intézmények közötti együttműködés erősítéséhez.