Szatmárnémeti

Oltatlanok víz- számlafizetése

2021.11.16 - 15:27

 A Szatmár megyei szolgáltató hivatalos Facebook-oldalán tette közzé, hogy az online opciók mellett is hány helyen lehet fizikailag is kifizetni a számlát, amíg fel nem oldják a hatóságok a tiltást, vagy meg nem kapja zöldigazolványát az ügyfél. Akinek nincs online elérhetősége, nem tudja sem az Apaserv platformját, sem az internet bankinget használni, az a kisboltok PayPoint-termináljait használhatja, vagy a Petrom és az OMV benzinkutaknál telepített Westaco Express rendszer nyújtotta lehetőségeket. A falvakban is kezd partnerekre találni az Un doi Centru de Plăţi, ez a számlafizetési szolgáltatás tizennégy Szatmár megyei településen elérhető. Online ugyan, de egyszerűbben kezelhető megoldás lehet a mobiltelefonokra letölthető Pago vagy George alkalmazás, amelyik azonban igényel némi felhasználói készséget, illetve internetelérés és bankszámla kell hozzá.

Princz Csaba

 

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Párakapuk és csobogók: működnek a kánikula-enyhítők

Helyükre kerültek Szatmárnémetiben a párakapuk, megkapták a revíziót az ivókutak, működik már mind.
Szatmárnémeti

Drágább szemétszállítás júliustól

Elfogadta a tanács a Florisal szatmárnémeti áremelési előterjesztését, magasabb szemétdíjat fizetnek a város lakói júliustól.
Szatmárnémeti

Így látjuk Szatmárt: jobb a levegő, de nehézkes a forgalom

Hogyan látják a szatmáriak saját városukat? Meglepő adatok derültek ki egy országos felmérésből.