Szatmárnémeti

Művészetis diákok sikere a rajzversenyen

2021.03.19 - 15:08

Szatmárnémetit az Aurel Popp Művészeti Líceum diákjai képviselték az online versenyen, akik díjakat is hazahoztak. A verseny célja, hogy kamatoztassa a hazai és a külföldi középiskolák/kollégiumok hallgatóinak kreatív képességeit. A versenyre benevező fiatal művészek alkotásait egy online katalógus által népszerűsítik. A versenyre beérkező alkotásokat korosztályonként díjazták, számolnak be az Aurel Popp Művészeti Líceum képviselői közösségi oldalukon.

Szatmári díjazottak

Első helyezést ért el Erdei Alex (X. B osztály, felkészítő: Király Gabriella), Leményi Papp Krisztián (X. B osztály, felkészítő: Király Gabriella), Balázs Varhol Helga (X. B osztály, felkészítő: Király Gabriella), Vaida Ivet (XI. A osztály, felkészítő: Király Gabriella) és Ştef Iris (XII. A osztály: felkészítő, Varga Diana), második díjban Bűte István (XII. A osztály, felkészítő: Varga Diana), harmadik díjban pedig Halász Lajos Dávid (V. B osztály, felkészítő: Varga Diana) részesült.

Ajánljuk még a témában:

Külföld

Élő festészeti előadás Rzeszówban

Középiskolás diákok képviselték Szatmárnémetit a testvérvárosi kultúrális fesztiválon.
Szatmárnémeti

Zsűrizték a X. Édesanyám rajzverseny pályaműveit – KÉPGALÉRIA

„Nem csak a gyerekszáj és a gyerekszív őszinte, hanem a gyerekrajz is.” 54 gyermekrajz, 18 intézményből.
Szatmárnémeti

Mi így vagyunk család – rajzverseny a Kossuth-kertben

Egy különleges, külső helyszíni rajzversenyre várják a legkisebbeket, ahol édesanyjukkal együtt alkothatnak, nevethetnek és megmutathatják, milyen az ő családjuk!