Szatmárnémeti

Kigyulladt egy furgon — nyílt láng használata lobbantotta lángra - FRISSÍTVE

2021.06.22 - 19:07
A tüzet nyílt láng használata okozta, a tűzoltóság szűkszavú jelentése szerint az autók közé kihelyezett gázpalackon főztek, innen terjedtek át a lángok a gépjárműre. A furgon teljesen kiégett, a mellette parkoló autó is megrongálódott.

Kedden 21.30 óra körül gyulladt ki egy furgon Szatmárnémetiben, a Martirilor Deportaţi utcában, a Szamos Katasztrófavédelmi Felügyelőség öt tűzoltója küzdött a lángokkal, értesítette szerkesztőségünket a tűzoltóság sajtóosztálya.

A lángokban álló gépjármű mellett egy személyautó parkolt, komoly kihívás elé állítva a lánglovagokat, hogy megfékezzék a tűz átterjedését a gépkocsira vagy a közeli ingatlanokra. Az utcát a rendőrség lezárta, a forgalmat elterelték.

Nézze meg a helyszínen készült videót is!

https://www.facebook.com/superxaba/videos/10223346824911941/

 

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Tűz ütött ki egy szatmárnémeti hulladékfeldolgozó telepen

Szerda este tűz ütött ki egy szatmárnémeti hulladéktelepen: mintegy 150 négyzetméteren csaptak fel a lángok. A tűzoltók gyors beavatkozással rövid időn belül megfékezték a tüzet.
Szatmár megye

Már helikopterrel is oltják a tüzet Ráksán

Black Hawk helikopter is segíti a ráksai tűz oltását: a légi egység eddig három alkalommal dobott vizet a lángokra.
Szatmár megye

Tovább tombol és terjeszkedik a tűz Ráksán

Még mindig nem sikerült megfékezni a tűzoltóknak a Ráksa határában elterjedt tüzet: korábban 50 hektár égett, de a tűzoltók becslése szerint már 150 hektáron pusztítanak a lángok.