Szatmárnémeti

Kezdik a parkolóépítéseket

2021.07.12 - 05:15

A munkálatok helyszíne a 17-es, illetve a Carpaţi I. és a Carpaţi II. lakótelep. Tizenegy parkolóról van szó, amelyekben több mint százötven parkolóhely van, a kijelölt helyeken a munkatelep-szervezést már elkezdték, ma, legkésőbb holnap vonulnak ki a gépek azokra a címekre, ahol az első munkákat fogják elvégezni.
Ezek a parkolók az utolsók azok közül, amelyek esetében még Dorel Coica korábbi polgármester bontatta le a közterületen lévő garázsokat, de nem fejezte be, amit elkezdett, most lesz ez elvégezve, befejezve. Ahogy készülnek el a parkolók, úgy lesznek azok bérelhetők az ott lakók által, a dologgal már foglalkozik a közterület-fenntartó parkolási felügyelete.

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Drágább szemétszállítás júliustól

Elfogadta a tanács a Florisal szatmárnémeti áremelési előterjesztését, magasabb szemétdíjat fizetnek a város lakói júliustól.
Szatmárnémeti

Lakótelepi parkolók festése

A 15-ös és a 16-os lakótelepeken fog parkolókat jelölni csütörtökön a közterület-fenntartó.
Szatmárnémeti

Így látjuk Szatmárt: jobb a levegő, de nehézkes a forgalom

Hogyan látják a szatmáriak saját városukat? Meglepő adatok derültek ki egy országos felmérésből.