Szatmárnémeti

Itt a vírus, nem lesz Wellhello

2021.09.20 - 16:41

Hétfőn, a kora délutáni órákban a G. M. Zamfirescu Művelődési Központ hivatalos Facebook-oldalán tették közzé, hogy elmarad a buli. „Mivel városunkban a vörös forgatókönyv van érvényben, sajnálattal közöljük, hogy a járványügyi szabályok miatt le kell mondanunk a Szatmárnémeti Őszi Fesztivál megrendezéséről, hiszen szabadtéri rendezvényeket is maximum ezer fő részvételével lehet megtartani. A leszerződött fellépők (Inna, Andra, Wellhello, Semnal M) 2022-ben örvendeztetik majd meg a szatmári közönséget, hiszen úgy egyeztünk meg velük, hogy a járványügyi helyzet rosszra fordulása esetén más időpontban lépnek majd színpadra” — fogalmaznak a szervezők.b

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Drágább szemétszállítás júliustól

Elfogadta a tanács a Florisal szatmárnémeti áremelési előterjesztését, magasabb szemétdíjat fizetnek a város lakói júliustól.
Szatmárnémeti

Ezen a hétvégén ismét a dzsessz és a borok fővárosa Szatmárnémeti

Június 19–21. között a Samfest Jazz&Wine három estén át a dzsessz, a minőségi borok és a szabadtéri találkozások jegyében várja a közönséget Szatmárnémeti régi központjában.
Szatmárnémeti

Évadzáró szimfonikus hangverseny

Egy este, amely a zenéről, az érzelmekről és a közös koncertélmény öröméről szól.