Belföld

Ismét rekordot döntött Bukarestben a fertőzöttségi ráta, elérve a 38,02 ezreléket

2022.02.12 - 10:01

Ez a fővárosban valaha mért legmagasabb fertőzöttségi arány.

Egy nappal korábban, pénteken 37,78 ezrelék volt a mutató.

A fővárosban január elsejétől meredeken nő a fertőzöttségi ráta.
AGERPRES

Ajánljuk még a témában:

Szatmár megye

Juh- és kecskehimlő járványa fenyeget

Bár emberre nem terjed át, komoly gazdasági károkat okoz, mert az elhullási arány akár az 50–70 százalékot is elérheti.
Belföld

Teljes erőből tombol a tél

Tizenkét órányi havazás után ötven centis a hótakaró — káosz Bukarestben és az ország déli, délkeleti részében.
Belföld

Ha termelésről van szó, Szatmár a középmezőnyben

A nemzeti össztermék 1,35 százalékát adja a megye.