Szatmárnémeti

Hétvégén: elektronikaihulladék-gyűjtés

Fotó: SZFÚ/archív
2021.06.24 - 06:00
Három helyszínen lehet leadni az elektronikai hulladékokat ezen a hétvégén Szatmárnémetiben. A szokásos havi elavultháztartásigép-gyűjtési eseménynek jött el az ideje, szombaton, június 26-án kilenctől háromig lesznek aktívak a gyűjtőpontok.

Ezek a következő helyszíneken lesznek létrehozva: Vasile Lucaciu iskola, II. Rákóczi Ferenc iskola, Mircea Eliade iskola.

Akinek nagy méretű háztartási gépe van kidobandó, az a 0745.085.376-os telefonszámon kérhet háztól való elszállítást, és ugyanezen a számon lehet tájékoztatást is kérni a gyűjtési akcióval vagy az elektronikaihulladék-gyűjtéssel, annak fontosságával, értelmével kapcsolatban. Aki az akció időtartamán túl vagy bármilyen másik napon szabadulna meg valamilyen régi háztartási géptől, és tud szállításról gondoskodni, az a Depozitelor utca 23. szám alatt találja a hulladékkezelő cég telephelyét. Ha szükség van átvételi elismervényre, érdemes indulás előtt odatelefonálni, mert a program változó attól függően, hogy terepen vannak-e vagy a lerakatban.

Az akciót az Axial Logistics hulladékfeldolgozó cég szervezi, a Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatallal együttműködve. P.Cs.

 

 

 

 

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Holnap e-hulladékgyűjtési akció lesz Szatmárnémetiben

Szombaton három helyszínen adhatják le az e-hulladékot a szatmáriak.
Szatmárnémeti

Indul az őszi e-hulladékgyűjtési kampány Szatmárnémetiben

Szatmárnémeti idén ősszel is hulladékgyűjtési kampánnyal ünnepli az elektromos és elektronikai hulladékok újrahasznosításának nemzetközi napját.
Nagykároly

Házhoz mennek az e-hulladékért Nagykárolyban

Házhoz mennek az elromlott, használaton kívüli elektronikai eszközökért a The Green Project aktivistái, február 13-án, csütörtökön Nagykárolyban.