Szatmárnémeti

Három utca készen van

Fotó: Apaserv Rt.
2021.06.03 - 04:00
Részleges sikert tudhat magáénak a szatmárnémeti ivóvíz- és szennyvízelvezetés-szolgáltató, három utcában készen vannak a kanalizálással Szatmárnémetiben, a Darai út és a Diana utca körzetében.

Közleményben számolt be a megvalósításról az Apaserv Rt., az ebben leírtak szerint elkészült a Kaffka Margit és az Eugen Ionesco utca két szakasza és a Ioan Popdan zsákutcaszakasza.

Ahol készen vannak, ott a lakók már rá is csatlakozhatnak a szennyvízelvezetési hálózatra, ezt az egyszerű műveletet minden háztartásnak magának, önköltségen kell megoldania, nem nagy kiadás. Ha a dolog megtörtént, be kell menni az Apaserv szatmárnémeti, Gara Ferăstrău utcai székházába egy személyi igazolvánnyal és egy névre szóló friss telekkönyvi kivonattal vagy az adásvételi szerződéssel, hogy megújítsák a szerződést.

A hálózatba engedett használt víz mennyisége nincs mérve, amelyik utcában ott van a csatorna, ott számlázza is az elvezetés költségeit az Apaserv Rt.: ahány köbméter csapvíz a háztartásba befolyik, annyinak az elvezetése kerül kiszámlázásra. A fenti utcákban július elsejétől kezdve számlázza a szennyvízelvezetési költségeket a szolgáltató.

Aki ilyen ügyben érintett, és kérdése van, forduljon a cég ügyfélszolgálatához vagy a titkársághoz a következő telefonszámok valamelyikén: 0261.759.080, 0261.759.102, 0261.721.051, 0734.221.096. P. Cs.

 

 

 

 

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Párakapuk és csobogók: működnek a kánikula-enyhítők

Helyükre kerültek Szatmárnémetiben a párakapuk, megkapták a revíziót az ivókutak, működik már mind.
Szatmárnémeti

Észszerű vízfogyasztást! Kiemelt cél a fiatalok szemléletformálása - KÉPGALÉRIA

A víz világnapja: kiindulópont az Apaserv Rt. és az oktatási intézmények közötti együttműködés erősítéséhez.
Szatmár megye

Több ivóvíz megy be, mint amennyi szennyvíz ki

Évek óta panaszkodik a szolgáltató, hogy kevés csapvizet használó háztartás van rácsatlakozva a csatornahálózatra.