Szatmárnémeti

Fóliasátorban nevelgette a kannabisz-ültetvényt

Fotó: DIICOT
2021.09.22 - 15:07
A fóliasátras zöldségtermesztés kemény fizikai munka, de a jó minőségű portéka kelendő — főleg, ha valaki nem a klasszikus zöldségfajtát nevelgeti nagy gonddal.

Mint ahogy tette az a 25 éves Szatmár megyei fiatalember is, akit kábítószer előállítása és forgalmazása vádjával vettek őrizetbe, s kérvényezték 30 napos előzetes letartóztatásba helyezését is, miután a Szervezett Bűnözés és Terrorizmusellenes Igazgatóság (DIICOT) szatmári területi irodájának vezetésével a kommandósok alaposabban körülnéztek otthonában.

A házkutatás során 22 tőből álló, gondosan nevelt, szépségesen zöldellő kannabisz-ültetvényt találtak, s természetesen a körülbelül 130 kilogrammnyi növénymennyiséget lefoglalták. SZFÚ

 

 

 

 

Ajánljuk még a témában:

Belföld

Majd' 58 kiló kábítószer két hét alatt

A rendőrök 118 házkutatást tartottak és 12 tettenérést szerveztek meg. 57 személyt őrizetbe vettek.
Kék hírek

FRISSíTVE: Szatmárban is razziákkal, házkutatásokkal indul a kedd reggel (VIDEÓ)

Frissítve: Egy országos szinten összehangolt akció keretében több mint 260 házkutatást végez kedd reggel a Szervezett Bűnözés és Terrorizmus Elleni Igazgatóság (DIICOT) rendőrökkel és csendőrökkel együtt. Szatmárban a keménydrog kategóriába tartozó 3-CMC kristály-dílerek buktak le.
Szatmár megye

Terítés közben bukott le a drogdíler - Nagykárolyban is voltak ügyletei

Pszichoaktív hatású szerek kereskedelme, valamint a fegyverekre és lőszerekre vonatkozó szabályok be nem tartása miatt indítottak eljárást három férfi ellen — egyiküket hétfőn értek tetten a rendőrök, korábban pedig nagykárolyi diákoknak is árultak drogot.