Szatmárnémeti

Félóra havazás Szatmárnémetiben

Fotó: Princz Csaba
2021.12.21 - 10:07
Leesett az első hó: havazott kedd délben Szatmárnémetiben.

Fél tizenegykor, mínusz három fokban kezdett el esni és mintegy félórát hullott a hó. A lehullott mennyiség nem okozott problémát a közlekedésben, annyira volt elég, hogy csúszóssá váljanak a járdák, hosszabb legyen a féktávjuk az autóknak, de takarítani nem kellett, vastagsága a fél centit sem érte el. Az előrejelzés szerint sajnos csak péntek este lesz megint csapadék, de mivel akkorra már éjszakára is plusz fokokat ígérnek, nem valószínű, hogy hó lesz ez a péntek esti csapadék. Sajnos az egész karácsonyi hétvége csapadékos lesz, de a szokatlan decemberi meleg miatt fehér helyett esős lesz a karácsony.

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Drágább szemétszállítás júliustól

Elfogadta a tanács a Florisal szatmárnémeti áremelési előterjesztését, magasabb szemétdíjat fizetnek a város lakói júliustól.
Szatmárnémeti

Így látjuk Szatmárt: jobb a levegő, de nehézkes a forgalom

Hogyan látják a szatmáriak saját városukat? Meglepő adatok derültek ki egy országos felmérésből.
Szatmárnémeti

Több mint négyszáz fát ültettek ki idén

Szatmárnémeti közterület-stratégia: minden aszfaltozás után zöldövezet-kialakítás és faültetés következik.