Szatmárnémeti

Bíróságon a Florisal és az AVE

Fotó: SZFÚ Archívum
2021.09.16 - 09:01
Megint bíróságra került a szatmárnémeti köztisztasági szerződésért versengő két cég ügye, szeptember 22-re van kitűzve az első tárgyalás időpontja.

Maskulik Csaba szatmárnémeti városmenedzser elmondta, hogy miután a közbeszerzési ügyekben békéltetni hivatott hatóság (CNSC) helyt adott a város azon döntésének, hogy mindkét céget kizárta a versenyből, mindkét cég azonnal panaszt is emelt a bíróságon azért, mert nem tetszett nekik a hatóság döntése.

Az ügyet ezúttal nem a szatmárnémeti bíróság tárgyalja, hanem egyenesen a Nagyváradi Táblabíróság; a város gyors döntésre számít, nem kizárt, hogy már az első tárgyalást követően jogerős bírósági döntés születik arról, hogy a városnak, illetve a CNSC-nek vagy a két cégnek van-e igaza. P. Cs.

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Ady Endre 20-22: örökösök kerestetnek

A felperesek egyike nemrég meghalt, a tárgyalás felfüggesztését kérte az alperes ügyvédje, amíg az örökösödési folyamat le nem zajlik.
Szatmárnémeti

Drágább szemétszállítás júliustól

Elfogadta a tanács a Florisal szatmárnémeti áremelési előterjesztését, magasabb szemétdíjat fizetnek a város lakói júliustól.
Belföld

Bíróságra került a nemzeti liberális pártügy

A belső ellenzék többek között a pártból való kizárást vétóztatta meg a törvényszéken - PNL megfellebbezi a hétfői párthatározatok felfüggesztéséről szóló törvényszéki döntést.