Hétfőn délután órától Kürti Tamás házigazda lelkipásztor örömmel köszöntötte azt a több mint száz jelenlevő érdeklődőt, akik kilátogattak a lélekemelő eseményre. Jakab Norbert katolikus plébános és dr. Király Lajos, a Szatmári Református Egyházmegye esperese is köszöntötte a szabadtéri gyülekezetet.
Rácz Ervin