Szatmárnémeti

A vihar miatt szerelték le

2021.05.07 - 04:45

 A G. M. Zamfirescu Művelődési Központ tájékoztatása szerint az Országos Meteorológiai Szolgálat sárga viharjelzést adott ki Szatmár megyére az erős széllökések miatt, emiatt másodszor is — vasárnap is hasonló okok miatt kellett eltávolítani — kénytelenek voltak leszerelni a 7 méteres átmérőjű látványelemet. A tervek szerint ma délutántól vasárnap estig ismét megjelenik a téren a köztéri fényszobor, ígérik a szervezők.

Ajánljuk még a témában:

Szatmárnémeti

Drágább szemétszállítás júliustól

Elfogadta a tanács a Florisal szatmárnémeti áremelési előterjesztését, magasabb szemétdíjat fizetnek a város lakói júliustól.
Szatmárnémeti

Így látjuk Szatmárt: jobb a levegő, de nehézkes a forgalom

Hogyan látják a szatmáriak saját városukat? Meglepő adatok derültek ki egy országos felmérésből.
Szatmárnémeti

Több mint négyszáz fát ültettek ki idén

Szatmárnémeti közterület-stratégia: minden aszfaltozás után zöldövezet-kialakítás és faültetés következik.